Witryna korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie Polityka Cookies »
zamknij

Głosy w ankiecie z Polski Facebook

  • GoodClicks

GŁOSY W ANKIECIE Facebook Z POLSKI FANPAGE FB

Zamów ➤ z POLSKI GŁOSY W ANKIECIE Facebook ❤️ GŁOSOWANIE do KONKURSU FB od 14.99zł ✅ Najniższa cena | Bezpiecznie | Szybko ⭐ Realne i aktywne osoby. Zyskaj prestiż!

instrukcja zamawiania goodclicks

OTWÓRZ FACEBOOK

Link
14,99 zł
Zamawiana ilość głosów w ankiecie:

  • Zapewniamy bezpieczne i natychmiastowe przelewy 24/7 Zapewniamy bezpieczne i natychmiastowe przelewy 24/7
  • Oferujemy najwięcej produktów na Facebooka w Polsce Oferujemy najwięcej produktów na Facebooka w Polsce
  • Pomagamy skutecznie pozyskiwać interakcje od 2012 roku Pomagamy skutecznie pozyskiwać interakcje od 2012 roku
  • Jesteśmy polską firmą promującą osoby prywatne i firmy Jesteśmy polską firmą promującą osoby prywatne i firmy
  • Pozyskujemy interakcje 7 dni w tygodniu przez cały rok Pozyskujemy interakcje 7 dni w tygodniu przez cały rok

Głosy w ankiecie Facebook

Tworzenie ankiet na social mediach jest doskonałym sposobem na zebranie cennych opinii. Udostępnianie ankiet swoim znajomym, obserwatorom fanpage'ów, osobom śledzącym oś czasu na określonych grupach tematycznych pozwala na sukcesywne przeprowadzenie badań.

Miejsca, w których mogą być dodawane sondy to w przypadku Facebook'a własny profil, fanpage, grupa, wydarzenia, natomiast w przypadku Messengera - konwersacja grupowa.

Ankieta na Facebooku

Ankietę na Facebook'u można utworzyć z jednym pytaniem i dwiema odpowiedziami, dodawać obrazki, animowane gif'y również jako odpowiedzi, analogicznie na Messengerze można utworzyć jedno zamknięte pytanie, lecz z wieloma odpowiedziami. Istnieje wyjątek, albowiem na stronie Facebook'owego wydarzenia można tworzyć ankiety z wieloma odpowiedziami. Każda z opcji może zawierać ograniczoną ilość znaków i dołączonych obrazów lub gifów. Korzystanie z różnych serwisów pozwala rozszerzyć opcje typowej ankiety. Dodatkowym podstawowym usprawnieniem jest funkcja ustawiania czasu wygaśnięcia.

Należy zaznaczyć, że warto skorzystać z możliwości dodawania obrazów, ponieważ uatrakcyjniają one wizualnie ankiety, przyciągają uwagę i wyróżniają publikacje na tle innych postów, jak również są pomocne przy tworzeniu sondy mającej na celu zasięgnięcie opinii klientów dotyczących wyboru między różnymi wariantami.

Jeśli potrzebujesz pomocy w wypełnianiu ankiet trafiłeś w tzw. dziesiątkę!

Oddanie głosów z Polski w ankiecie na Facebooku

Prowadzisz fanpage na Facebook’u, aktywnie bierzesz udział w dyskusjach i z pasją dodajesz nowe posty lub bierzesz udział w konkursach? Zastanawiasz się jak ulepszyć prowadzony profil i tworzysz ankietę, by zebrać opinie członków grupy. Mimo, że jest to inicjatywa ciesząca się dużą aprobatą użytkowników Facebook’a, zabiegani ludzie przytłoczeni mnóstwem treści pojawiających się w mediach, a także obowiązków w życiu codziennym często nie znajdują czasu na to by wypełniać formularze. To znakomita okazja by skorzystać z usług naszej sprawdzonej i rekomendowanej przez klientów firmy. Dzięki zakupie pakietu głosów, możesz szybko osiągnąć wymarzony rezultat, bez względu na zamawianą ilość. Alternatywnie do tradycyjnego oczekiwania na odzew ze strony użytkowników, możesz uzyskać tyle głosów ile zapragniesz niemalże natychmiast. Jeśli obawiasz się o wiarygodność przeprowadzonych badań społecznych bądź jakichkolwiek innych form aktywności na portalach społecznościowych dokonywanych za naszym pośrednictwem, możesz mieć pewność, iż wszelkie interakcje pochodzą od aktywnych i realnych polskich użytkowników, zaangażowanych i dyspozycyjnych, by jak najlepiej wykonać swoje zadanie.

Konkurs z ankietą pod postem Facebook

W bardzo prosty sposób możesz osiągnąć efekt jaki tylko zechcesz. Anonimowość i bezpieczeństwo - na to możesz liczyć korzystając z usług naszej firmy..., wystarczy, że odwiedzisz stronę internetową: goodclicks.pl, gdzie zapoznasz się ze szczegółami i przeprowadzisz bezpieczną transakcję.

Gwarantujemy wykonanie profesjonalnej usługi wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach:

Pakiet: Cena brutto:

10 głosów w ankiecie 14,99 zł

20 głosów w ankiecie 27,99 zł

30 głosów w ankiecie 36,99 zł

40 głosów w ankiecie 45,99 zł

50 głosów w ankiecie 54,99 zł

100 głosów w ankiecie 99,99 zł

200 głosów w ankiecie 189,99 zł

Dodawanie polskich głosów w ankiecie

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, życzymy udanych zakupów w naszym sklepie online - Goodclicks. pl oraz liczymy na udaną współpracę.

* Ankieta musi być publiczna jako post na FanPage'u tzn. dostępna dla każdego. Jeżeli ankieta znajduje się w grupie należy przed złożeniem zamówienia skontaktować się z naszym Serwisem w celu zweryfikowania możliwości oddania głosu.

GoodClicks

Opinie Klientów o produkcie
Poniższe opinie nie zostały potwierdzone zakupem - nie weryfukujemy dodawanych opinii.
Ocena: 


2020-02-21
Dzięki głosom w ankiecie osiągnęłam swój cel

Głosy na Facebooku były stopniowo dodawane co sprawiało wrażenie, że działanie jest w 100% wiarygodnie. Usługa została wykonana przez firmę GoodClicks iście perfekcyjnie dzięki czemu udało mi się wygrać konkurs gdzie największa ilość głosów w ankiecie powodowała, że ktoś zostawał zwycięzcą.

Napisz swoją opinię

Oceń