Witryna korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie Polityka Cookies »
zamknij

FanPage'e do przejęcia z Polski Facebook

  • GoodClicks

FanPage'e do przejęcia z Polski Facebook strona profil firmowy FB

Zamów ➤ FANPAGE'E DO PRZEJĘCIA Z POLSKI ❤️ FACEBOOK STRONA PROFIL FIRMOWY z polubieniami ⭐ FB 15 groszy za fana "Pod Klucz" STAŻOWE ✅ Najniższa cena | Bezpiecznie | Szybko. Zyskaj prestiż!

OTWÓRZ FACEBOOK

Link
0,00 zł

  • Zapewniamy bezpieczne i natychmiastowe przelewy 24/7 Zapewniamy bezpieczne i natychmiastowe przelewy 24/7
  • Oferujemy najwięcej produktów na Facebooka w Polsce Oferujemy najwięcej produktów na Facebooka w Polsce
  • Pomagamy skutecznie pozyskiwać interakcje od 2012 roku Pomagamy skutecznie pozyskiwać interakcje od 2012 roku
  • Jesteśmy polską firmą promującą osoby prywatne i firmy Jesteśmy polską firmą promującą osoby prywatne i firmy
  • Pozyskujemy interakcje 7 dni w tygodniu przez cały rok Pozyskujemy interakcje 7 dni w tygodniu przez cały rok

FanPage na sprzedaż Facebook

Odstąpimy uprawnienia do FanPage'y.

FanPage'e były założone kilka lat temu i mają realnie pozyskanych fanów - osoby same z własnej woli polubiły FanPage tj. nie ma "kupnych" fanów. Były tworzone jak jeszcze Facebook pozwalał naturalnymi sposobami generować zasięgi.

Koszt 15 gr za fana - TANIEJ NIŻ DOKUPOWANE POLUBIENIA !!!!!

Już Teraz wybierz FanPage dla siebie oszczędzając czas i pieniądze:

Polski ruch.

Sprzedam FanPage na Facebooku

FanPage są "czyste" nie ma ani 1 reklamy na nich, nie były spamowane, jesteśmy ich jedynymi administratorami. Mieliśmy plany co do ich użytkowania, ale przez brak czasu jesteśmy zmuszeni podzielić się FanPage'ami z kimś kto będzie miał czas i chęci zająć się nimi.

FanPage można przejąć i zarabiać na umieszczaniu reklam, bądź też można we własnym zakresie zmienić nazwę na dowolną czy też scalić/połączyć z inną stroną fanowską. Można promować swoje usługi lub produkty. To już od Państwa zależy w jaki sposób będziecie z niego/nich korzystać.

Wpisujemy e-mail i nazwę użytkownika osoby, której mamy przekazać uprawnienia.

Kup gotowy FanPage z polskimi fanami FB

Po złożeniu zamówienia przekazujemy uprawnienia administracyjne, a sami siebie usuwamy jako administratorów FanPage'a.

Masz pytania?

Zadzwoń: 500-579-700

Idealny produkty dla osób chcących zaoszczędzić czas oraz pieniądze przy tworzeniu i rozbudowywaniu FanPage'a od nowości.

Gotowy FanPage "pod klucz" usprawni biznes, uwiarygodni firmę i umocni pozycję na rynku, a także znakomicie przyda się osobie indywidualnej, która chce powiększyć grono fanów bez większego wysiłku.

1. FanPage jest bardzo przyszłościowy i jego wartość z miesiąca na miesiąc będzie rosła - przyszłościowy kanał komunikacji. Obecnie większa część naszych stron fanowskich jest "rozkręcona".

2. Po zakupie prosimy podać link do profilu, gdzie ma być przekazana rola administratora. Siebie oczywiście na koniec usuwam i jedynym administratorem FanPage'a zostaje osoba kupująca.

3. Realne polubienia - po ilości polubień, udostępnień i komentarzy widać, że są to realne strony fanowskie odwiedzane przez prawdziwych użytkowników od bardzo dawna.

4. Fani pochodzą z Polski - statystyki możemy wysłać wskazując konkretny FanPage.

5. FanPage'e są o charakterze ogólnym - wiek jest bardzo rozbieżny i mimo podobnej tematyki zakres wieku można powiedzieć, że jest od A do Z. Zamieszczona grafika prezentuje statystyki ze średnim wiekiem fanów.

6. Po zakupie można zmieniać nazwę/tytuł FanPage'a oraz link url i rozpocząć działalność mając już gotową stronę fanowską. Zmiana nazwy leży po stronie nowego administratora.

7. FanPage'e, które oferujemy na aukcjach były tworzone na przestrzeni kilku lat - najnowszy ma 6 miesięcy, a najstarszy 6 lat. Jeżeli komuś zależy na takiej informacji przed złożeniem zamówienia możemy po wskazaniu konkretnego FanPage'a udzielić takowy wiek.

8. Znaczna poprawa statystyk przy większym zaangażowaniu w FanPage - obecnie od lipca nie są dodawane posty i są zaniżone statystyki.

9. Jedynym właścicielem FanPage'a jest serwis Facebook, a my jesteśmy jedynymi administratorami każdej strony fanowskiej jaką oferujemy i sprzedajemy czas poświęcony na stworzenie FanPage'a oraz prawo do administrowania nim.

10. Koszt jednego polubienia to zaledwie 15 groszy brutto.

Polski FanPage do sprzedania Facebook

Fanpage jest własnością Facebooka natomiast serwis GoodClicks.pl sprzedaję tylko swoją pracę i czas poświęcony na jego rozwój.

Szanowny czytelniku! Marzysz o tym, żeby prowadzić na Facebooku popularny FanPage, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Jeśli wybierzesz tradycyjne metody, musisz się jednak przygotować, że Twoja praca pochłonie znaczną ilość Twojego czasu, a na efekty będziesz musiał trochę poczekać. Są jednak prostsze środki do osiągnięcia sukcesu. Strony internetowe pokroju GoodClicks oferują fantastyczne usługi, w których możesz kupić FanPage z określoną liczbą fanów i nadać mu własne brzmienie. Po wykonaniu transakcji dotychczasowi administratorzy FanPage oddają Ci pełne prawo do obsługi strony, a sami wycofują się z tego stanowiska. Od tej pory to Ty przejmujesz władzę nad FanPage'em i stajesz się jego pełnoprawnym administratorem.

Polska gotowa strona fanowska/firmowa na sprzedaż

Ceny FanPage'ów są różne, ale generalna kwota wynosi 15 gr za fana. To doskonała oferta! Tańsza, niż kupno pojedynczych polubień na nowo zakładanego FanPage. Boisz się, że nie znajdziesz strony w Twoim guście? Wybór jest przeogromny, ale pamiętaj, że po przejęciu administracji, to Ty decydujesz o kontencie danej strony. Sam będziesz wybierał, jaką tematyką zajmował będzie się Twój FanPage, ale pamiętaj, że drastycznie zmieniając udostępniane treści, możesz stracić dotychczasowo zdobytych tam fanów. Nie bój się jednak - zakres tematyk jest bardzo szeroki.

Zrobiony FanPage na FB na sprzedaż

Strona Goodclicks oferuje aż siedem FanPage'y do przejęcia! Z pewnością znajdziesz wśród nich coś, co będzie odpowiadało Twoim preferencjom. Zastanawiasz się czy stać Cię na takie oferty? Ceny są naprawdę korzystne! Koszt FanPage zależy od liczby jego obserwatorów, dlatego sam najlepiej przekonasz się, jak popularną chcesz mieć stronę. Możesz mieć jednak pewność, że ruch generowany na sprzedawanych FanPage'ach jest absolutnie prawdziwy. Tworzą go realni użytkownicy Facebooka. Możesz być więc najzupełniej spokojny. Poza tym, udostępniana na FanPage'ach treść to tylko tematyczne posty, żadnego spamu czy reklam, dlatego użytkownicy obserwujący te strony są ich wiernymi fanami. Zaczęli oni obserwować FanPage od bardzo dawna i są to wytrwali, aktywni użytkownicy, którzy generują na stronie ruch oraz dodatkowe polubienia.

FanPage do przejęcia z fanami

Ponadto FanPage oferowane do sprzedaży są o tyle popularne, że nawet bez wstawiania żadnych postów, tygodniowo przybywa im kilkadziesiąt nowych użytkowników obserwujących. Możesz więc być spokojny o popularność swojej przyszłej strony - nawet, jeśli nie wystarczy Ci czasu, by aktywnie ją rozwijać, obserwatorzy będą przychodzili tak, czy siak. Pamiętaj jednak, że statystyki wzrosną jeszcze intensywniej, jeśli odpowiednio zatroszczysz się o ruch na swojej stronie. Od lipca FanPage nie są używane, dlatego statystyki nieco zmalały, ale jeśli na początku włożysz w nie nieco pracy, szybko zauważysz dostrzegalne efekty.

Przekazanie uprawnień administracyjnych do profilu z polskimi fanami Facebook

Dodatkowym atutem takiego kupowania FanPage jest możliwość kompletnej zmiany jego wizerunku. Jeśli interesuje Cię prowadzenie strony o zupełnie innej tematyce w serwisie Facebook, w momencie, kiedy zostaniesz jej administratorem, możesz zmienić adres url i nazwę FanPage, nadając jej zupełnie nowy kontent. Dzięki temu zaczniesz swoją przygodę na gotowej platformie fanowskiej, nie wkładając w to ani krztyny wysiłku! Musisz się jednak liczyć z tym, że całkowita zmiana tematyki może spowodować częściową utratę dotychczasowych obserwatorów, jednak duża popularność strony na starcie zaowocuje wyświetlaniem jej wysoko w rankingach, dzięki czemu nawet znaczna utrata dotychczasowych użytkowników szybko się zwróci, zapewne z nawiązką! Nie czekaj więc ani minuty dłużej, bo taka okazja może się więcej nie powtórzyć!

GoodClicks

Opinie Klientów o produkcie
Poniższe opinie nie zostały potwierdzone zakupem - nie weryfukujemy dodawanych opinii.
Ocena: 


2020-04-19
Fanpage który zamówiłam to istna perełka

Bardzo się cieszę, że udało mi się przejąć już gotową firmową stronę na Facebooku ponieważ fani są z Polski i nie musiałam czekać na dodanie 12000 polubień strony kilku miesięcy tylko miałam wszystko w ciągu kilku minut od złożenia zamówienia. Polecam

Napisz swoją opinię

Oceń