Witryna korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie Polityka Cookies »
zamknij

Pakiety z polskim ruchem Facebook

  • GoodClicks

Pakiety z polskim ruchem Facebook FANPAGE FB

Zamów ➤ PAKIETY Z POLSKIM RUCHEM ❤️ FACEBOOK FANPAGE komentarze ⭐ fani, lajki od 122.99zł ✅ Najniższa cena | Bezpiecznie | Szybko. Zyskaj prestiż!

instrukcja zamawiania goodclicks

OTWÓRZ FACEBOOK

Link
122,99 zł
Rodzaje pakietów:

  • Zapewniamy bezpieczne i natychmiastowe przelewy 24/7 Zapewniamy bezpieczne i natychmiastowe przelewy 24/7
  • Oferujemy najwięcej produktów na Facebooka w Polsce Oferujemy najwięcej produktów na Facebooka w Polsce
  • Pomagamy skutecznie pozyskiwać interakcje od 2012 roku Pomagamy skutecznie pozyskiwać interakcje od 2012 roku
  • Jesteśmy polską firmą promującą osoby prywatne i firmy Jesteśmy polską firmą promującą osoby prywatne i firmy
  • Pozyskujemy interakcje 7 dni w tygodniu przez cały rok Pozyskujemy interakcje 7 dni w tygodniu przez cały rok

Pakiety Facebook

Każdy z nas chce być popularny w internecie, zarówno te osoby, które prowadzą swoją stronę internetową, czy też FanPage, jak i również osoby indywidualne. Jednakże, nie łatwo jest zdobyć popularność w sieci, dlatego warto jest skorzystać z pomocy serwisu GoodClicks.pl, by taką popularność zdobyć. Oferujemy lajki na platformie Facebook w pakietach razem z komentarzami, fanami. Dzięki prestiżowi możesz zdobyć więcej potencjalnych klientów, a Twój produkt stanie się bardziej popularny. Gwarantujemy, że lajki pomogą wspinać się po szczeblach kariery, nie zależnie od tego, na jaki temat prowadzony jest twój FanPage.

Polskie pakiety interakcji Facebook

W zależności od pakietu jaki wybierzemy, czy jest to mniej, czy też więcej polubień, cena rośnie, czy też maleje. Stawki zaczynają się od 122,99 zł, a wraz z nimi, aż 10 lajków, 100 fanów oraz 10 komentarzy. Korzystając nawet z najmniejszego pakietu już zauważymy większą popularność na naszej stronie prowadzonej na Facebooku. Pozytywne komentarze, większa ilość lajków zachęcą osoby, do korzystania z twoich usług oraz zaciekawią potencjalnych klientów. Komentarze pochodzą od realnych użytkowników i osób aktywnych, co nie wzbudza podejrzeń, a komentarze są wiarygodne i przekonujące. Znamy się na swoim fachu, dzięki czemu z łatwością pomagamy promować się dużym oraz małym firmą na Facebooku.

Kup pakiety interakcji z Polski na FanPage FB

Szybko wykonujemy zlecone nam zadanie, bez najmniejszego problemu, nie zależnie od zamawianej ilości. Gwarancja wykonywania usług rzetelnie, dokładnie oraz profesjonalnie. Nie zależnie od ilości fanów na Twoim FanPage'u gwarantujemy, że pozytywne komentarze pomogą zachęcić większą ilość osób. Jeżeli otwierasz FanPage i nie jesteś popularny w serwisie Facebook, warto jest skorzystać z takiej usługi i zaprezentować swoją ofertę jak największej ilości osób.

Zestaw komentarze, lajki, polubienia na Facebooka

Jest to inwestycja w markę oraz w firmę na długie lata. Klienci często wybierają produkt patrząc na komentarze, dlatego warto jest mieć jak najwięcej pozytywnych komentarzy na FanPage'u. Cena naszych usług jest zależna od wielkości zamówienia, to Ty decydujesz ile chcesz posiadać komentarzy, czy też lajków, a my je wykonujemy, poprzez korzystanie z aktywnych kont użytkowników.

* Pakiety są przeznaczone do fanpage'y (nie do prywatnych kont profilowych).

** Możemy sami napisać komentarze lub opcjonalnie prześlij nam swoje treści komentarzy - inaczej zostają dodane losowe komentarze, których nie można zmienić (edytować), wymienić ani usunąć. Możesz przesłać treści komentarzy na końcu składania zamówienia w "wiadomości dla sklepu" lub jeżeli chcesz zawrzeć w treści komentarzy emotikony czy też treści jest dużo to prosimy wysłać treści poprzez adres e-mail [email protected] (1 komentarz = 1 linia/wierz, oddzielaj poszczególne komentarze klikając na klawiaturze "enter").

Nie świadczymy usług pisania recenzji, opinii, czy rekomendacji konsumenckich. Nie ma możliwości promowania wszystkich treści tj. szerzących nienawiść, opinii, recenzji na temat usługi/produktu/firmy, rekomendacji,  obraźliwych treści, treści niezgodnych z prawem, materiałów o charakterze erotycznym lub namawiających do popełnienia czynu niezgodnego z prawem lub dobrymi obyczajami, treści mających charakter manipulacyjny, nieuczciwych ofert handlowych, ofert związanych ze zdrowiem i medycyną, ofert związanych z bankowością i finansami, sprzedażą alkoholu, wyrobów tytoniowych, narkotyków, materiałów mających związek z bronią, materiałów politycznych. Zastrzegamy sobie prawo do odmówienia realizacji zamówienia jeśli treści komentarzy mają służyć do łamania prawa czy też opiniowania usług, produktów oraz firm.

GoodClicks

Opinie Klientów o produkcie
Poniższe opinie nie zostały potwierdzone zakupem - nie weryfukujemy dodawanych opinii.
Ocena: 


2020-04-24
Wszystkie usługi w jednym pakiecie

Od kiedy dowiedziałam się o pakietach interakcji na FB to cały czas z nich korzystam ponieważ wychodzi taniej i nie muszę składać kilku zamówień tylko mam polubienia, komentarze, opinie i fanów w jednej paczce.

Napisz swoją opinię

Oceń