Witryna korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie Polityka Cookies »
zamknij

Autorskie kampanie Facebook

  • GoodClicks

Autorskie kampanie reklamowe FACEBOOK FANPAGE PROFIL FB

Zamów ➤ AUTORSKIE KAMPANIE REKLAMOWE ❤️ FACEBOOK indywidualnie dopasowane ⭐ FanPage lub Profil użytkownika FB od 57.99zł ✅ Najniższa cena | Bezpiecznie | Szybko. Aktywni i realni użytkownicy. Zyskaj prestiż!

instrukcja zamawiania goodclicks

OTWÓRZ FACEBOOK

Link
57,99 zł
Zamawiana ilość lajków:
Zamawiana ilość reakcji:
Zamawiana ilość komentarzy:

  • Zapewniamy bezpieczne i natychmiastowe przelewy 24/7 Zapewniamy bezpieczne i natychmiastowe przelewy 24/7
  • Oferujemy najwięcej produktów na Facebooka w Polsce Oferujemy najwięcej produktów na Facebooka w Polsce
  • Pomagamy skutecznie pozyskiwać interakcje od 2012 roku Pomagamy skutecznie pozyskiwać interakcje od 2012 roku
  • Jesteśmy polską firmą promującą osoby prywatne i firmy Jesteśmy polską firmą promującą osoby prywatne i firmy
  • Pozyskujemy interakcje 7 dni w tygodniu przez cały rok Pozyskujemy interakcje 7 dni w tygodniu przez cały rok

Autorskie kampanie Facebook

Zamówienie autorskiej kampanii Facebook polega na dodawaniu przez nas interakcji w postaci lajków lub/i komentarzy lub/i reakcji super/wow pod postami przez dany okres czasu (maksymalnie 30 dni) do materiałów publikowanych na FanPage’u lub profilu osobowym w jednym z dwóch modeli:

1) śledzimy Twój fanpage/profil - sprawdzamy 1 raz na dobę i przy nowo dodanych postach dodajemy określoną ilość lajków, komentarzy, reakcji,

lub

2) przesyłany jest do nas każdego dnia (lub wtedy kiedy zostanie dodany nowy materiał na FanPage’u/profilu), a my będziemy pozyskiwać do niego interakcje.

Jest to najczęściej wybierana opcja ponieważ nie trzeba składać codziennie (lub co kilka dni) zamówienia tylko raz zamawia się i przez okres kilku tygodni (maksymalnie miesiąc) wykorzystywane są zamówione interakcje z dostępnej puli. Drugi atut jest taki, że masz gwarancję dodania lajków/komentarzy/reakcji przez 7 dni w tygodniu oraz przy wyborze pierwszej opcji nie musimy dostarczać informacji o nowym materiale tylko sami śledzimy Twój FanPage/profil i minimum raz dziennie dodawane są lajki, komentarze, reakcje. Samodzielnie wybierasz do jakich postów mają być dodawane interakcje oraz w jakie dni, a także w jakiej ilości i ilości. Wszystkie działania są wykonywane ręcznie bez użycia botów i automatów.

Zamów pakiet z polubieniami/komentarzami/reakcjami i zdecyduj czy chcesz przesyłać nam cyklicznie linki do postów (opcja 2), które mamy lajkować/komentować np. jeżeli zamówisz pakiet interakcji to wystarczy, że będziesz przesyłać przez kolejne wybrane przez Ciebie dni link do posta i bez ponownego składania zamówienia będziemy pozyskiwać lajki, reakcje, komentarze wykorzystując wcześniej zamówioną pulę polubień/komentarzy/reakcji z rozłożeniem ilościowym zamówionej sumy interakcji na kilka postów czy chcesz zdecydować się na to abyśmy sami śledzili Twój fanpage/profil i bez Twojego udziału (informowania nas) będziemy dodawać np. 1 raz dziennie zadeklarowaną ilość lajków, komentarzy, reakcji do bieżącego (lub bieżących) postów.

Wybierasz czy chcesz zamówić lajki czy reakcje czy komentarze - możesz zamówić wszystkie interakcje, możesz zamówić np. tylko lajki, reakcje lub komentarze, a możesz też np. zamówić lajki i komentarze bez reakcji - jest pełna dowolność i to Ty decydujesz na czym Tobie najbardziej zależy.

Nie musisz codziennie składać zamówienia - wystarczy 1 raz zamówić większą ilość i z puli będą wykorzystywane interakcje.

Opcjonalnie śledzimy nowododane posty i wyręczamy Ciebie w informowaniu nas do którego posta mamy dodać lajki/komentarze/reakcje.

Pozyskujemy interakcje 7 dni w tygodniu.

Kampanie mogą być wykonywane na fanpage'u lub koncie profilowym.Czy myślałeś, że z kampaniami będziesz miał do czynienia wyłącznie w kontekście wszelkiego rodzaju wyborów politycznych? Myślisz, że to jest coś, co sprawia, że tylko irytuje ludzi? Masz takie poczucie po tym, co dzieje się przed wyborami, a także czego mimo wszystko doświadczamy zaraz po nich?

Wiesz jednak, że każda kampania ma na celu zwrócenie uwagi na jakąś rzecz lub na osobę. My również prowadzimy tego typu działania, z tą różnicą, że my nie irytujemy innych ludzi. Nikt z Twoich aktualnych, a także przyszłych znajomych, nie będzie miał poczucia, że jesteś wszędzie. Nie będą czuli przesytu Twoją osobą - a wręcz przeciwnie. To tylko przyciągnie ich do Ciebie jeszcze bardziej, gwarantujemy Ci to.

Ale o czym mowa? Już mówimy. Nie jest ważne dla nas to, kim jesteś. Równie dobrze możesz prowadzić obecnie swoją własną kampanię, którą my możemy pomóc Ci udoskonalić za pomocą wprowadzenia nowych rozwiązań. Zastanów się przez chwilę, czy nie chciałbyś mieć FanPage, który wciąż górowałby nad innymi stronami i który przynosiłby Ci kolejne interakcje? Nawet wtedy, a może zwłaszcza wtedy, gdy miałbyś ciężki okres w swoim życiu lub też najgorętszy i najbardziej pracowity pod słońcem?

My możemy Ci w tym pomóc, a raczej to Ty możesz pomóc sam sobie! Pewnie zastanawiasz się jak, ale to jest bardzo proste rozwiązanie, chociaż na pierwszy rzut oka wydaje się nieco skomplikowane. Aby to wszystko mieć, a jednocześnie zajmować się swoim życiem, które przecież mamy tylko jedno i w nim nigdy nie brakuje różnego rodzaju stresu, powinieneś zamówić u nas usługę, która idealnie wpasuje się w Twój intensywny, a wręcz zabiegany tryb życia.

Co powiedziałbyś na to, gdyby okazało się, że po wykupieniu naszej autorskiej kampanii Facebook, możesz przestać zajmować się swoim Fanpage? Możesz porzucić to żmudne zajęcie na rzecz czegoś ważniejszego, a rozsławianie swojego miejsca w sieci zostaw nam. Jedyne co musisz zrobić to systematycznie wrzucać na niego coś nowego, reszta naprawdę może przypaść nam.

Wystarczy jednak, gdy zakupisz naszą usługę, która bije aktualnie na głowę każdą inną. Przed Tobą bowiem jest pakiet, który wykupisz tylko raz, a który może być ważny aż do 4 tygodni. Nie, to nie jest pomyłka. Dajemy Ci szansę, byś nie musiał się martwić jednorazowym zakupem naszych opcji co jakiś czas, ani też wyliczał potrzebnych dodatkowych usług, które gwarantujemy z naszej strony. Tym razem wystarczy, byś zdecydował się na odpowiedni pakiet, który w pełni będzie Cię satysfakcjonował. Warto jednak pamiętać, że opcja ta uwzględnia tylko i wyłącznie wszelkiego rodzaju Fanpage. Kampania ta nie zadziała w grupach oraz na kontach profilowych w serwisie społecznościowym Facebook.

Pozytywne skutki tego przedsięwzięcia mówią same za siebie. Nie dość, że dostajesz od nas gwarancję dostaw lajków i komentarzy przez cały tydzień, bez wyjątków w weekendy i święta, to także Ty o wszystkim decydujesz. Ty wybierasz do jakich postów będą dodane zamówione przez Ciebie interakcje, na które się zdecydowałeś, a także w jakie dni tygodnia i jaką ilość będą obejmować. To wszystko będzie wykonywane ręcznie, nie korzystamy bowiem z żadnych automatycznych wspomagaczy, czy botów.

Jedyne co musisz zrobić, to zdecydować się z której opcji kampanii chciałbyś skorzystać. Masz dwa rozwiązania, które możesz wybrać. Każde z nich jest dobre, lecz to, które wybierzesz zależy tylko i wyłącznie od Ciebie i od Twoich potrzeb, którym my postaramy się sprostać.

Pierwszy model aranżuje naszą uwagę bardziej, ponieważ wymaga od nas codziennego śledzenia Twojego FanPage, a przy nowych dodanych postach musimy dodawać określoną ilość z całej puli dostępnych komentarzy oraz lajków. Wówczas nie musisz nas informować o nowościach, ponieważ bez Twojego udziału będziemy w stanie dodawać zadeklarowaną wcześniej ilość interakcji do bieżących postów.

Drugi model okazuje się być bardziej uciążliwy dla Ciebie, ponieważ każdego dnia po dodaniu nowego materiału na swoją stronę musisz przesłać do nas odpowiedni link do postu. Wtedy też po zamówieniu odpowiedniego pakietu, lajki i komentarze które pozyskasz poprzez wcześniej wykupioną pulę, będą rozłożone ilościowo, jeśli chodzi o interakcje zamówionej łącznie sumy.

Co również warto wspomnieć, to to, że przy każdym zakupie odpowiedniej autorskiej kampanii Facebook, oszczędzasz koszty interakcji, a im większa ilość zakupionych opcji, tym więcej pieniędzy oszczędzasz. My myślimy, że to dobra umowa, a Ty jak uważasz? Ułatwi to Twoje życie, a także sprawi, że będziesz mógł zająć się czymś innym w czasie, gdy Twój FanPage będzie się rozrastał. No to co? Ufasz nam w tej sprawie i klikasz zakup? Czekamy na Ciebie. Pomóż już teraz sam sobie. Zobaczysz jakiej doznasz ulgi.

Nie świadczymy usług pisania recenzji, opinii, czy rekomendacji konsumenckich. Nie ma możliwości promowania wszystkich treści tj. szerzących nienawiść, opinii, recenzji na temat usługi/produktu/firmy, rekomendacji,  obraźliwych treści, treści niezgodnych z prawem, materiałów o charakterze erotycznym lub namawiających do popełnienia czynu niezgodnego z prawem lub dobrymi obyczajami, treści mających charakter manipulacyjny, nieuczciwych ofert handlowych, ofert związanych ze zdrowiem i medycyną, ofert związanych z bankowością i finansami, sprzedażą alkoholu, wyrobów tytoniowych, narkotyków, materiałów mających związek z bronią, materiałów politycznych. Zastrzegamy sobie prawo do odmówienia realizacji zamówienia jeśli treści komentarzy mają służyć do łamania prawa czy też opiniowania usług, produktów oraz firm.

GoodClicks

Opinie Klientów o produkcie
Poniższe opinie nie zostały potwierdzone zakupem - nie weryfukujemy dodawanych opinii.
Ocena: 


2019-12-20
Idealne dla firm które chcą się wypromować na Facebooku

Rozwiązanie które sprosta oczekiwaniom nawet wymagających osób. Lajki i komentarze pod zdjęcia i filmy na FB wychodzą finalnie taniej niż miałoby się pojedynczo zamawiać w mniejszych ilościach, ale to tylko najmniejszy z atutów tej usług. Najistotniejsze przy Autorskich kampaniach Facebook prowadzonych przez GoodClicks jest to, że można sporo zaoszczędzić czasu ponieważ to oni wszystkim się zajmują sprawdzając codziennie nowe posty. Nasza firma regularnie korzysta z tej usługi i jesteśmy maksymalnie zadowoleni.

Napisz swoją opinię

Oceń