Witryna korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie Polityka Cookies »
zamknij

Autorskie kampanie Facebook

  • GoodClicks

Autorskie kampanie reklamowe FACEBOOK FANPAGE FB

Zamów ➤ AUTORSKIE KAMPANIE REKLAMOWE ❤️ FACEBOOK indywidualnie dopasowane ⭐ FanPage'a FB od 267.99zł ✅ Najniższa cena | Bezpiecznie | Szybko. Aktywni i realni użytkownicy. Zyskaj prestiż!

instrukcja zamawiania goodclicks

OTWÓRZ FACEBOOK

Link
267,99 zł
Zamawiana ilość lajków i komentarzy:

  • Zapewniamy bezpieczne i natychmiastowe przelewy 24/7 Zapewniamy bezpieczne i natychmiastowe przelewy 24/7
  • Oferujemy najwięcej produktów na Facebooka w Polsce Oferujemy najwięcej produktów na Facebooka w Polsce
  • Pomagamy skutecznie pozyskiwać interakcje od 2012 roku Pomagamy skutecznie pozyskiwać interakcje od 2012 roku
  • Jesteśmy polską firmą promującą osoby prywatne i firmy Jesteśmy polską firmą promującą osoby prywatne i firmy
  • Pozyskujemy interakcje 7 dni w tygodniu przez cały rok Pozyskujemy interakcje 7 dni w tygodniu przez cały rok

Autorskie kampanie Facebook

Zamówienie autorskiej kampanii Facebook polega na dodawaniu przez nas interakcji w postaci lajków i komentarzy pod postami przez dany okres czasu (maksymalnie 30 dni) do materiałów publikowanych na FanPage’u w jednym z dwóch modeli:

1) śledzimy Twój fanpage i przy nowo dodanych postach dodajemy określoną ilość lajków i komentarzy.

2) przesyłany jest do nas każdego dnia (lub wtedy kiedy zostanie dodany nowy materiał na FanPage’u), a my będziemy go lajkować/komentować.

Jest to najczęściej wybierana opcja przez firmy ponieważ nie trzeba składać codziennie (lub co kilka dni) zamówienia tylko raz zamawia się i przez okres kilku tygodni (maksymalnie miesiąc) wykorzystywane są zamówione interakcje z dostępnej puli. Drugi atut jest taki, że masz gwarancję dodania lajków/komentarzy przez 7 dni w tygodniu oraz przy wyborze pierwszej opcji nie musimy dostawać informacji o nowym materiale tylko sami śledzimy Twój FanPage i minimum raz dziennie dodawane są lajki i komentarze. Sam wybierasz do jakich postów mają być dodawane interakcje oraz w jakie dni, a także w jakiej ilości. Wszystkie działania są wykonywane ręcznie bez użycia botów i automatów.

Zamów pakiet z polubieniami/komentarzami i zdecyduj czy chcesz przesyłać nam cyklicznie linki do postów, które mamy lajkować/komentować np. jeżeli zamówisz pakiet 200 lajków i komentarzy to wystarczy, że będziesz przesyłał przez kolejne wybrane przez Ciebie dni link do postu i bez ponownego składania zamówienia będziemy pozyskiwać lajki i komentarze wykorzystują wcześniej wykupioną pulę polubień/komentarzy z rozłożeniem ilościowym zamówionej sumy interakcji na kilka postów. Możesz również zdecydować się na model 1. przy którym sami będziemy śledzić Twój profil i bez Twojego udziału (informowania nas) będziemy dodawać np. 1 raz dziennie zadeklarowaną ilość polubień do bieżącego (lub bieżących) postu.

Im więcej zamówisz interakcji tym taniej!

100 lajków i 100 komentarzy (200 interakcji) = koszt 1-ej interakcji to 1,33 zł

200 lajków i 200 komentarzy (400 interakcji) = koszt 1-ej interakcji to 1,19 zł

300 lajków i 300 komentarzy (600 interakcji) = koszt 1-ej interakcji to 1,18 zł

400 lajków i 400 komentarzy (800 interakcji) = koszt 1-ej interakcji to 1,17 zł

500 lajków i 500 komentarzy (1000 interakcji) = koszt 1-ej interakcji to 1,16 zł

Dodatkowo nie musisz codziennie składać zamówienia.

Opcjonalnie śledzimy nowo-dodane posty i wyręczamy Ciebie w informowaniu nas do którego postu mamy dodać lajki/komentarze.

Pozyskujemy interakcje 7 dni w tygodniu.

Kampanie mogą być wykonywane na fanpage'u - nie mogą być posty lajkowane i komentowane w grupach lub na kontach profilowych.

Czy myślałeś, że z kampaniami będziesz miał do czynienia wyłącznie w kontekście wszelkiego rodzaju wyborów politycznych? Myślisz, że to jest coś, co sprawia, że tylko irytuje ludzi? Masz takie poczucie po tym, co dzieje się przed wyborami, a także czego mimo wszystko doświadczamy zaraz po nich?

Wiesz jednak, że każda kampania ma na celu zwrócenie uwagi na jakąś rzecz lub na osobę. My również prowadzimy tego typu działania, z tą różnicą, że my nie irytujemy innych ludzi. Nikt z Twoich aktualnych, a także przyszłych znajomych, nie będzie miał poczucia, że jesteś wszędzie. Nie będą czuli przesytu Twoją osobą - a wręcz przeciwnie. To tylko przyciągnie ich do Ciebie jeszcze bardziej, gwarantujemy Ci to.

Ale o czym mowa? Już mówimy. Nie jest ważne dla nas to, kim jesteś. Równie dobrze możesz prowadzić obecnie swoją własną kampanię, którą my możemy pomóc Ci udoskonalić za pomocą wprowadzenia nowych rozwiązań. Zastanów się przez chwilę, czy nie chciałbyś mieć FanPage, który wciąż górowałby nad innymi stronami i który przynosiłby Ci kolejne interakce? Nawet wtedy, a może zwłaszcza wtedy, gdy miałbyś ciężki okres w swoim życiu lub też najgorętszy i najbardziej pracowity pod słońcem?

My możemy Ci w tym pomóc, a raczej to Ty możesz pomóc sam sobie! Pewnie zastanawiasz się jak, ale to jest bardzo proste rozwiązanie, chociaż na pierwszy rzut oka wydaje się nieco skomplikowane. Aby to wszystko mieć, a jednocześnie zajmować się swoim życiem, które przecież mamy tylko jedno i w nim nigdy nie brakuje różnego rodzaju stresu, powinieneś zamówić u nas usługę, która idealnie wpasuje się w Twój intensywny, a wręcz zabiegany tryb życia.

Co powiedziałbyś na to, gdyby okazało się, że po wykupieniu naszej autorskiej kampanii Facebook, możesz przestać zajmować się swoim Fanpage? Możesz porzucić to żmudne zajęcie na rzecz czegoś ważniejszego, a rozsławianie swojego miejsca w sieci zostaw nam. Jedyne co musisz zrobić to systematycznie wrzucać na niego coś nowego, reszta naprawdę może przypaść nam.

Wystarczy jednak, gdy zakupisz naszą usługę, która bije aktualnie na głowę każdą inną. Przed Tobą bowiem jest pakiet, który wykupisz tylko raz, a który może być ważny aż do 4 tygodni. Nie, to nie jest pomyłka. Dajemy Ci szansę, byś nie musiał się martwić jednorazowym zakupem naszych opcji co jakiś czas, ani też wyliczał potrzebnych dodatkowych usług, które gwarantujemy z naszej strony. Tym razem wystarczy, byś zdecydował się na odpowiedni pakiet, który w pełni będzie Cię satysfakcjonował. Warto jednak pamiętać, że opcja ta uwzględnia tylko i wyłącznie wszelkiego rodzaju Fanpage. Kampania ta nie zadziała w grupach oraz na kontach profilowych w serwisie społecznościowym Facebook.

Pozytywne skutki tego przedsięwzięcia mówią same za siebie. Nie dość, że dostajesz od nas gwarancję dostaw lajków i komentarzy przez cały tydzień, bez wyjątków w weekendy i święta, to także Ty o wszystkim decydujesz. Ty wybierasz do jakich postów będą dodane zamówione przez Ciebie interakcje, na które się zdecydowałeś, a także w jakie dni tygodnia i jaką ilość będą obejmować. To wszystko będzie wykonywane ręcznie, nie korzystamy bowiem z żadnych automatycznych wspomagaczy, czy botów.

Jedyne co musisz zrobić, to zdecydować się z której opcji kampanii chciałbyś skorzystać. Masz dwa rozwiązania, które możesz wybrać. Każde z nich jest dobre, lecz to, które wybierzesz zależy tylko i wyłącznie od Ciebie i od Twoich potrzeb, którym my postaramy się sprostać.

Pierwszy model aranżuje naszą uwagę bardziej, ponieważ wymaga od nas codziennego śledzenia Twojego FanPage, a przy nowych dodanych postach musimy dodawać określoną ilość z całej puli dostępnych komentarzy oraz lajków. Wówczas nie musisz nas informować o nowościach, ponieważ bez Twojego udziału będziemy w stanie dodawać zadeklarowaną wcześniej ilość interakcji do bieżących postów.

Drugi model okazuje się być bardziej uciążliwy dla Ciebie, ponieważ każdego dnia po dodaniu nowego materiału na swoją stronę musisz przesłać do nas odpowiedni link do postu. Wtedy też po zamówieniu odpowiedniego pakietu, lajki i komentarze które pozyskasz poprzez wcześniej wykupioną pulę, będą rozłożone ilościowo, jeśli chodzi o interakcje zamówionej łącznie sumy.

Co również warto wspomnieć, to to, że przy każdym zakupie odpowiedniej autorskiej kampanii Facebook, oszczędzasz koszty interakcji, a im większa ilość zakupionych opcji, tym więcej pieniędzy oszczędzasz. My myślimy, że to dobra umowa, a Ty jak uważasz? Ułatwi to Twoje życie, a także sprawi, że będziesz mógł zająć się czymś innym w czasie, gdy Twój FanPage będzie się rozrastał. No to co? Ufasz nam w tej sprawie i klikasz zakup? Czekamy na Ciebie. Pomóż już teraz sam sobie. Zobaczysz jakiej doznasz ulgi.

GoodClicks

Opinie Klientów o produkcie
Ocena: 


2019-12-20
Idealne dla firm które chcą się wypromować na Facebooku

Rozwiązanie które sprosta oczekiwaniom nawet wymagających osób. Lajki i komentarze pod zdjęcia i filmy na FB wychodzą finalnie taniej niż miałoby się pojedynczo zamawiać w mniejszych ilościach, ale to tylko najmniejszy z atutów tej usług. Najistotniejsze przy Autorskich kampaniach Facebook prowadzonych przez GoodClicks jest to, że można sporo zaoszczędzić czasu ponieważ to oni wszystkim się zajmują sprawdzając codziennie nowe posty. Nasza firma regularnie korzysta z tej usługi i jesteśmy maksymalnie zadowoleni.

Napisz swoją opinię

Oceń