Witryna korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie Polityka Cookies »
zamknij

Dodawanie opinii

Dodawanie opinii

Dodawanie opinii w serwisie Facebook, Google, stronie lub sklepie internetowym zamawiającego

Marketing internetowy w dużej mierze opiera się na tzw. dowodzie społecznym. Czym ów dowód jest? W najprostszym rozumieniu jest to potwierdzenie ze strony w miarę dużej grupy ludzi, że nasz produkt/usługa jest najwyższej jakości, co później przekłada się na zainteresowanie potencjalnych klientów, którzy dopiero trafili na naszą firmę/bloga/stronę/profil społecznościowy.

Zwykle zdobywanie dowodu społecznego i pochlebnych opinii trwa dużo czasu i wymaga sporych nakładów pracy. Wiele firm przez lata pracuje na zbudowanie zaufania, przyciągającego nowych klientów.

Ale wcale nie musi tak być! Wyciągamy pomocną dłoń dla biznesów i wschodzących gwiazd, oferując profesjonalne opinie, chwalące dany produkt, usługę lub osobę. Dzięki temu już na początku swojej drogi będziecie mogli zaopatrzyć się w przekonujący dowód społeczny, który zapewnią wam nasi pracownicy.

Potencjalny klient odwiedzający waszą stronę zobaczy, dzięki naszym staraniom i pozytywnym opiniom, że ktoś przed nim korzystał już z waszych usług, a co najważniejsze – dobrze na tym wyszedł. Nic tak nie budzi zaufania wobec firmy i nie buduje jej wizerunku, jak pochlebne opinie zadowolonych klientów.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełną gamę miejsc, na których możemy zostawić ślad w postaci pozytywnego komentarza. Skorzystanie z każdej z dostępnych opcji daje najlepsze rezultaty, gdyż dodaje autentyczności naszym staraniom, ale już zdecydowanie się na jedną pozycję wyraźnie podnosi renomę przedsiębiorstwa.

Wśród dostępnych ofert są:

- recenzje na Facebooku, czyli dzisiaj najważniejsza i najbardziej opłacalna droga do reklamowania własnej działalności, gdzie każda pozytywna opinia przekłada się na coraz większe zainteresowanie internautów i tzw. „falę”, tj. rozchodzenie się wieści o Państwa działalności wśród coraz większej liczby ludzi,

- opinie w Google, czyli druga ważna gałąź reklamy, szczególnie w przypadkach, gdy nasza firma ma fizycznie istniejącą siedzibę w jakiejś lokalizacji; odnalezienie jej na mapie przez użytkownika będzie skutkowało wyświetleniem się napisanych przez nas, pozytywnych opinii,

- opinie bezpośrednio w Państwa sklepie lub na stronie WWW, czyli finalna, dopieszczająca reklama produktu lub usługi; klient wchodząc na nasz adres internetowy prawdopodobnie już poszukuje kogoś lub czegoś, co zrealizuje jego potrzebę, dzięki naszym opiniom przekona się, że Państwa firma lub produkt jest właśnie tym czymś.

Ceny naszych usług są wyjątkowo niskie, biorąc pod uwagę wpływ, jaki będą miały na potencjalnych klientów. Przełożenie dowodu społecznego na zaufanie wobec danej firmy jest ogromne. Nie da się go przecenić!

Dodawanie opinii